Najnowsze informacje

Dowiedz się, co u nas słychać

czwartek, 24 czerwiec 2021 12:49

Nano powłoka na przedniej szybie czyli nowoczesne bezpieczeństwo i komfort jazdy

Nano powłoka na przedniej szybie czyli nowoczesne bezpieczeństwo i komfort jazdy
Nano powłoka na przedniej szybie czyli nowoczesne bezpieczeństwo i komfort jazdy  
Nano powłoka na przedniej szybie czyli nowoczesne bezpieczeństwo i komfort jazdy||| Nano powłoka na przedniej szybie czyli nowoczesne bezpieczeństwo i komfort jazdy||| |||

Nano powłoka na przedniej szybie czyli nowoczesne bezpieczeństwo i komfort jazdy

 

Niezależnie od tego czy chcesz sprzedać Twój samochód, czy kupić nowy, z pewnością podróżujesz autem w różnych warunkach.

 

Dowiedz się, jak ułatwić sobie życie.

 

Nano powłoka łączy się ze szkłem, aby powierzchnia była wyjątkowo gładka i odporna na obce substancje. Efekt ten jest widoczny głównie w sytuacjach związanych z cieczami, takimi jak deszcz, deszcz ze śniegiem, śnieg, soki drzewne i robaki. Jest nawet odporny na mróz, który nie przywiera mocno do szkła, gdy się tworzy.

 

1) Woda zlewa się i spada lub od razu odpływa.

Bezpieczniejsza jazda, zwłaszcza podczas mijania dużych pojazdów.
Zwiększa żywotność wycieraczek szyby przedniej.

 

2) Większość rodzajów szronu można zetrzeć tylko za pomocą wycieraczek przedniej szyby, co ułatwia usuwanie szronu.

 

3) O wiele łatwiejsze do czyszczenia przedniej szyby, szczególnie z robakami i sokiem z drzew.

Usuń uporczywe substancje kilkoma przetarciami ściągaczki zamiast smaru do łokci.

 

4) Lepsza widoczność w nocy dzięki zmniejszeniu olśnienia.

Zmniejsza zmęczenie oczu - zapewniając komfort i przytomność.
Szczególnie skuteczny podczas deszczu, deszczu lub śniegu, kiedy tego najbardziej potrzebujesz.

 

Jak długo powłoka utrzymuje się na szybie?

Może się różnić w zależności od intensywności zużycia przedniej szyby każdego dnia, ale dla przeciętnego użytkownika nasze testy wykazały, że pojedyncza aplikacja jest dobra przez rok. Wycieranie szronu za pomocą wycieraczek będzie pierwszą korzyścią, która wyblaknie, inne korzyści mogą trwać znacznie dłużej.

Użytkownicy, którzy dużo jeżdżą lub myją swój pojazd kilka razy w tygodniu, mogą doświadczyć skrócenia żywotności z powodu zwiększonego zużycia, ale skrócenie żywotności nie powinno być dłuższe niż kilka miesięcy. Podobnie testy wykazały, że osoby, które parkują w garażu i są kierowcami przy dobrej pogodzie, mogą doświadczyć znacznie dłuższej żywotności.

 

Skąd mam wiedzieć, że nadszedł czas na położenie nowej warstwy?

Ostatecznie to twoja decyzja. Możesz skorzystać z bezpłatnego ponownego malowania w dowolnym momencie. Oto kilka pomocnych wskazówek, które pomogą w podjęciu decyzji.

 

Mróz:

Ponieważ jest to najtrudniejsze zadanie, pierwszym efektem, który zanika, jest możliwość usunięcia większości rodzajów szronu za pomocą wycieraczek przedniej szyby. To jeden z powodów, dla których ta jesień to świetny czas na zrobienie powłoki. Jest całkiem jasne, że tak się dzieje, ponieważ będziesz musiał konsekwentnie usuwać szron ręcznie.

 

Woda, robaki i sok z drzewa:

Woda jest skutecznie odpychana długo po tym, jak mróz nie występuje, dlatego wielu użytkowników zgłasza korzyści znacznie przekraczające jeden rok. Efekt będzie zanikał bardzo powoli i może minąć wiele lat, zanim będzie dokładnie taki, jak niepowlekana przednia szyba. Więc jeśli czujesz, że deszcz nie spada tak przyjemnie, jak byś chciał, może już czas. Ta sama zasada dotyczy czyszczenia irytujących substancji, takich jak owady lub soki drzewne ze szkła.

 

Czy muszę coś robić?

Kiedy zauważmy, że efekt powłoki działania się pogorszył, musimy położyć ja od nowa.

 

Profesjonalna wskazówka dla najlepszej wydajności:

Z biegiem czasu na obszarach szklanych poza ścieżką wycieraczki w końcu zaczną gromadzić się zanieczyszczenia. Dzięki temu krawędzie przedniej szyby zaczną zachowywać się tak, jakby nie były już powlekane. Wszystko, co musisz zrobić, aby temu zaradzić, to przeprowadzić pojazd przez myjnię samochodową, aby wyrzucić te zanieczyszczenia. Gdy to zrobisz, cała przednia szyba znów będzie pięknie odpychać wodę.

 

Chcesz sprzedać auto? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Skup Samochodów Częstochowa Zaprasza